PRZEKAŻ 1,5 %: FUNDACJA BIELSKO-BIAŁA TANGO 14595, KRS: 270261

Program /Agenda

 10th BESKID TANGO MARATON 2024 (FULL INFO)

20:00 - 00:00  (4 h) Pre Milonga

TDJ Francisco Saura (ESP) 

Wstęp/ Fee: 60 PLN (15 EUR) w cenie kawa, herbata woda, kruche ciasteczka /the price includes tea, coffee, water and shortbread cookies

12:00-15:00 Narty z Olą & Piotrem (kontakt +48 601 461 366)

 18: 00-21:00 (3 h) Milonga z posiłkiem na powitanie /Afternoon Milonga with welcome meal

TDJ Robert Kandefer (Warszawa, PL)

Wstęp/ Fee: 60 PLN (15 EUR) w cenie gorąca zupa (krem z dyni lub zielonych warzyw), smalec (humus dla vege), ogórek kiszony, chleb / in the price hot soup (pumpkin or green vegetables), lard ( for vege hummus), cucumber, bread.


22: 00- 2:00 (4 h) Milonga Otwarcia/Opening Milonga  

Wstęp/ Fee: 80 PLN (20 EUR) - w cenie 2 rodzaje ciast: ciasto ucierane z owocami i miodowo orzechowe oraz kawa, herbata, woda / the price includes two types of cakes: pound cake with fruits and honey-nut cake

6.01.2024 SATURDAY / SOBOTA 

11:00-14:00 (nuevo/alter ( 3 h) Milonga śniadaniowa/Breakfast milonga

Wstęp/ Fee: 50 PLN (10 EUR) w cenie woda z miętą i cytryną / in the price includes water with mint and lemon

15:00-19:00 (4 h) Milonga popołudniowa/Afternoon Milonga

Wstęp/ Fee: 60 PLN (15 EUR) w cenie 2 rodzaje ciast: ciasto marchewkowe, jabłecznik oraz kawa, herbata, woda / in the price includes 2 types of cakes: carrot cake, apple pie, coffee, tea and water

------------------------------

20:00-21:00   UROCZYSTA KOLACJA SERWOWANA W RESTAURACJI - w cenie FULLPASS/ GALA DINNER SERVED IN THE RESTAURANT - included in the FULLPASS price,

MENU:

 lub /or:

Na zakończenie kolacji zaprosilIsmy kapelę góralską która oprócz umilenia biesiady zabawi Was kilkoma grami i zabawami aby rozbawić cale towarzystwo...

Zaprowadzi nas też na salę balową gdzie nastąpo UROCZYSTE OTWARCIE MARATONU PRZEZ BURMISTRZA SZCZYRKU P. Antoniego Byrdy.

-----------------------

At the end of the dinner, we invited a highlander band which, in addition to making the feast more enjoyable, will entertain you with several games and activities to entertain the whole party...

He will also take us to the ballroom where the MARATHON'S SOLEMN OPENING BY THE MAYOR OF SZCZYRK  Mr. Antoni Byrdy will take place.

 -------------------------------

21: 00-2:30 (5,5h)  Milonga Nocna / Night Milonga

Wstęp/ Fee: 80 PLN (20 EUR) w cenie sernik malinowy oblany różową czekoladą podany na kruszonce,  kawa, herbata, woda / 

in the price includes cold cheesecake covered with pink chocolate served on crumble, coffee, tea, water

0:30 -2:30 PIŻAMA PARTY Aby tradycji stało się zadość, zawsze gdy Beskid Tango Maraton odbywa się w hotelu, jest znakomita okazja aby przygotować się do Pidżama Party! Tym razem w sobotnio-niedzielną noc 0:30 (6/7.01)  w pidżamowych ubrankach, szlafroczkach i innych zapraszamy na salę balową :-) 

To follow the tradition, whenever the Beskid Tango Marathon takes place at the hotel, there is a great opportunity to prepare for the Pajama Party! This time on Saturday/Sunday night (6/7.01) in pajama clothes, dressing gowns and others, we invite you to the ballroom :-)

7.01.2024 NIEDZIELA / SUNDAY

11: 00-15: 00 (4 h)  Milonga pożegnalna w sali z kominkiem / Farewell milonga in the room with a fireplace

Cena/Fee: 60 PLN (15 EUR) w cenie woda z miętą i cytryną / the price included  water with mint and lemon 


Miejsce/Place: HOTEL META RESORT & VINE SPA, SZCZYRK, PL


AFTERPARTY w Bielsku-Białej

NIEDZIELA (7.01.2024)

20:00-24:00 After Party Bielsko-Biała, Piknik Bar Pod Dębowcem. Armii Krajowej 280

TDJ JULIA RIVAS (ESP)